Dotykiem Wiatru - forum poezji amatorskiej.
Witam Was bardzo serdecznie! - Wersja do druku

+- Dotykiem Wiatru - forum poezji amatorskiej. (http://dotykiemwiatru.grd.pl)
+-- Dział: Początek (/forum-4.html)
+--- Dział: Na dzień dobry (/forum-9.html)
+--- Wątek: Witam Was bardzo serdecznie! (/thread-999.html)



Witam Was bardzo serdecznie! - Owsianko - 2009-02-23 15:32:32

Nazywam się Marek Jastrząb i ukrywam się pod pseudonimem Owsianko. Lubię tu być, bo lubię czytać i uczę się pisania. Nie lubię natomiast komentować cudzych tekstów; zdaję sobie sprawę z własnych, stylistycznych niedoskonałości. Milczę zwłaszcza wtedy, gdy nie mam nic sensownego do powiedzenia. A zbyt często nie mam. Twórczość odbieram sercem i albo mi się podoba, albo mi nie odpowiada. Lecz przecież wiem, że wszyscy mamy odmienne gusta; to, co jednego irytuje, u drugiego budzi zachwyt.

pozdrawiam



- male_p - 2009-02-23 17:18:45

[glow=brown]Witaj Marku w naszym gronie .. czuj się jak u siebie i baw się razem z nami Smile

Pozdrawiam
[/glow]


- anja - 2009-02-23 20:21:33

Heeeej, bywaj jak najczęściej z nami :-)


- Guest - 2009-02-23 20:34:18

Witaski Marku rozgość się i do zabawy ...ja bez sensu tez coś maznę ale za to tutaj nie karzą Smile


- Guest - 2009-02-24 19:38:13

I ja witam serdecznie Marku,prezentuj szeroko swoją duszę.


- Guest - 2009-02-28 01:33:35

Owsianko napisał(a):Nie lubię natomiast komentować cudzych tekstów; zdaję sobie sprawę z własnych, stylistycznych niedoskonałości. Milczę zwłaszcza wtedy, gdy nie mam nic sensownego do powiedzenia. A zbyt często nie mam. Twórczość odbieram sercem i albo mi się podoba, albo mi nie odpowiada.

Nie wiem czy to właściwe podejście. Jeśli nie komentujesz wierszy innych, nie dziw się jeśli nikt nie skomentuje twoich!

Miałem już okazję Cię powitać, mimo to witam ponownie najserdeczniej jak potrafię :-)


- minawia - 2009-03-01 05:37:00

Witaj Marku...Bydgoszcz, to niedaleko Gdańska Smile