Dotykiem Wiatru - forum poezji amatorskiej.
PROBLEMY - PROŚBA do TECHNICZNEGO! - Wersja do druku

+- Dotykiem Wiatru - forum poezji amatorskiej. (http://dotykiemwiatru.grd.pl)
+-- Dział: Początek (/forum-4.html)
+--- Dział: Ogłoszenia i komunikaty (/forum-10.html)
+--- Wątek: PROBLEMY - PROŚBA do TECHNICZNEGO! (/thread-834.html)



- Guest - 2009-03-18 21:00:47

Potwierdzam.


- Sarmata - 2009-03-19 04:17:48

Przyczyna leży w skonfigurowaniu skryptów php forum albo serwer SQL wam szwankuje. Ja wielokrotnie miałem wklejając ZWYKŁE notki/posty o blędzie w adresie e-mail (?).
Cytuję komunikat: "Bład wysylania email'a
Może został podany zły adres e-mail, w przeciwnym razie Administrator pownien sprawdzic przyczyne lub wylaczyc wysylanie email'i przez forum."

Innymi słowy forum się sypie... A co na to Administrator ?


- Guest - 2009-03-21 20:14:12

Też zauważyłem, że coraz częściej mam ten komunikat przy próbie wysłania posta. Po cofnięciu stronki ponownej próbie jest ok.


- Piotr GRD - 2009-03-23 01:25:56

Od dawna już tak się dzieje. Sporadyczne błędy widzę co najmniej od dwóch miesięcy. Najczęściej właśnie niemożność wysłania maila.


TeeMoore jedyne co może zrobić to zwrócić się do usługodawcy (hostingu) i zażądać od nich poprawy jakości serwisu. Płaci - wymaga. Niech zwrócą uwagę na swój serwer pocztowy. JEŚLI użytkownicy wcale nie otrzymują poczty z forum, to poczta hostingu całkiem padła lub z jakiegoś powodu zablokowano możliwość wysyłania jej z tego forum. Nic tu nie jest po stronie samego forum czy skryptu jako takiego. Najczęściej to po prostu słaba jakość tanich hostingów - no cóż...


I tak nie jest źle - na pewnym hostingu, gdzie mój kuzyn wykupywał miejsce swego czasu, były "przerwy" w działaniu wielotygodniowe - to dopiero hosting... Ale to offtopic.


- Sarmata - 2009-03-31 05:11:10

Znalazłem chyba lepsze rozwiązanie - przenoszę całe forum na sprawniejszego hosta. Praca już praktycznie na ukończeniu - wymaga jedynie przywrócenia skonfigurowania forum na nowym miejscu. Smile Proszę wszystkich adminów o porozumienie się ze mną - PW lub e-mail!!! PILNE!!!