Dotykiem Wiatru - forum poezji amatorskiej.
Reelekcja - Wersja do druku

+- Dotykiem Wiatru - forum poezji amatorskiej. (http://dotykiemwiatru.grd.pl)
+-- Dział: Poetica (/forum-5.html)
+--- Dział: Satyra (/forum-19.html)
+--- Wątek: Reelekcja (/thread-695.html)



Reelekcja - leszek009 - 2009-04-15 13:59:55

gromi Tuska wciąż prezydent
o ponowną elekcję rzecz idzie
pragnie znowu być wybranym
lecz mu premier psuje plany

S-c 2009-04-15


- Sarmata - 2009-04-15 17:29:16

Tusk na pRezydenta!!! ( to nie pomyłka w pisowni Smile )


- Guest - 2009-04-15 17:34:02

Ja bym wolał Cimoszewicza.
Podoba mi się facet z klasą.


- Sarmata - 2009-04-15 18:11:22

I na smyczy Żydów i Putina LOL
A wiesz ile WAS kosztowała ta "klasa" ? Poczytaj....


- anja - 2009-04-15 20:04:37

stanel napisał(a):Podoba mi się facet z klasą.
Ja też mam klasę , ale na prezydenta się nie pcham - to nie o klasę chodzi :nerwus:


- leszek009 - 2009-04-16 06:40:13

JA też bym wolał Cimoszewicza może by nie było takich kłótni na szczytach władzy jakie są teraz to wstyd na cały świat


- Sarmata - 2009-04-16 07:42:27

Dziękuję serdecznie! Nareszcie wiem komu zawdzięczam, że musiałem wyemigrować z Kraju!


- leszek009 - 2009-04-16 11:35:14

Sarmato ja Ciebie nie zmuszałem do emigracji tylko to co sie teraz dzieje w kraju to dla emigrantów jest jedna niewiadoma polityczne bagno


- Sarmata - 2009-04-16 16:04:04

Leszku, nie po to poświęciłem 15 lat życia na walkę z komuchami, żeby potem spokojnie patrzeć jak KGBowski premier Oleksy z żydowskim komuchem Kwachem dożynają ledwo dyszącą Polskę... A to wyście im oddali władzę w wolnych wyborach w '96... Tak wam dobrze było za komuny, że nie ważne co uczynili przez dziesięciolecia swej władzy, nieważne milony wywiezione jak za Cara na Sybir, setki tysięcy wymordowanych i zamęczonych polskich patriotów, cały Górny Śląsk ograbiony i wywieziony praktyczne w 100% do Donbasu... Bo to przecież "trofejne" poniemieckie! Ale wybierzcie pRezydenta Kwacha - bo on ma prezencję! LOL

Dzięki takim polaczkom jak Wy w Nowym Yorku słysząc polską mowę wolałem przejść na drugą stronę ulicy, niż się przyznawać do pokrewieństwa do tych zapijaczonych mord.
Dziękuję!!! :uoee:

P.S. powinniście się czym prędzej wszyscy zapisać na wizytę u ortopedy i zacząć leczyć nogi! Bo na wizytę u psychiatry i tak już za póżno...


Re: Reelekcja - minawia - 2009-04-20 14:19:26

na polityce nie znam się...walczę o miłość :lol:


Re: Reelekcja - anja - 2009-04-21 22:58:30

Sarmata napisał(a):A to wyście im oddali władzę w wolnych wyborach w '96... Tak wam dobrze było za komuny, że nie ważne co uczynili przez dziesięciolecia swej władzy, nieważne milony wywiezione jak za Cara na Sybir, setki tysięcy wymordowanych i zamęczonych polskich patriotów, cały Górny Śląsk ograbiony i wywieziony praktyczne w 100% do Donbasu... Bo to przecież "trofejne" poniemieckie! Ale wybierzcie pRezydenta Kwacha - bo on ma prezencję! LOL

Dzięki takim polaczkom jak Wy w Nowym Yorku słysząc polską mowę wolałem przejść na drugą stronę ulicy, niż się przyznawać do pokrewieństwa do tych zapijaczonych mord.
Dziękuję!!! :uoee:

P.S. powinniście się czym prędzej wszyscy zapisać na wizytę u ortopedy i zacząć leczyć nogi! Bo na wizytę u psychiatry i tak już za póżno...
Nie uogólniaj , ja się nie utożsamiam z "Wy"
Wiele razy wstydziłam się za polaków (z małej litery)


Re: Reelekcja - minawia - 2009-04-22 03:37:24

sarmata napisał
Cytat:Dzięki takim polaczkom jak Wy w Nowym Yorku słysząc polską mowę wolałem przejść na drugą stronę ulicy, niż się przyznawać do pokrewieństwa do tych zapijaczonych mord.
Dziękuję!!! :uoee:

acha... teraz juz wiem, ze "zapijaczone mordy" to politycy :rotfl:


Re: Reelekcja - Sarmata - 2009-04-22 04:56:17

A ty sądziłaś że co w tych karafkach przed każdym stoi? Woda???
Jakby to była woda to by takich bzdur nie gadali, jak zauważył swego czasu Laskowik Smile