Dotykiem Wiatru - forum poezji amatorskiej.
Ktoś próbował uszkodzić forum... - Wersja do druku

+- Dotykiem Wiatru - forum poezji amatorskiej. (http://dotykiemwiatru.grd.pl)
+-- Dział: Poetica (/forum-5.html)
+--- Dział: Archiwum oraz komentarze do działu autorskiego (/forum-48.html)
+--- Wątek: Ktoś próbował uszkodzić forum... (/thread-688.html)



Ktoś próbował uszkodzić forum... - Sarmata - 2009-04-16 22:22:26

Na szczęście udało nam się odtworzyć je z backupu...
Mam nadzieję że wytrzyma do czasu przenosin na nowe skrypty.
Genralnie ro jest to tak przestarzałe i dziurawe że szybciej się sypie, niż nadążamy łatać...
Przykro mi z powodu przerwy w funkcjonowaniu - przywróciliśmy sprawność jak szybko udało się zidentyfikować problem...


Re: Ktoś próbował uszkodzić forum... - Sarmata - 2009-04-16 23:17:54

Jak widzicie przeniosłem forum po kłopotach ze starym, choć na szybko i nie wszystko jest jeszcze gotowe... :wnerw:
Pracuję nad resztą.
Miłego nowego Forum wszystkim życzę! Smile

Przepraszam za utrudnienia - robiliśmy to na szybko, aby forum jak nakszybciej było funkcjonalne. Wiem że nie ma jeszcze spolszczenia i że kilka tematów zagubiło się w trakcie przeprowadzki - postaramy się temu zaradzić tak szybko jak to możliwe. Spolszczenie powinno działać już od rana, co do reszty - proszę o cierpliwość i wyrozumiałość... trochę to potrwa. Będziemy wszystko korygować krok po kroku, po kolei. Bardzo proszę o zgłaszanie tu zauważonych usterek i niedociągnięc do poprawienia. Wgranych już jest 5 styli wyświetlania forum - póki co niestety wszystkie po angielsku.
Zmieniać je w zależności od smaku i upodobań każdego uczestnika może każdy na swój użytek w panelu swoich prywatnych ustawień
Dzięki

K.T.(o)S.


Re: Ktoś próbował uszkodzić forum... - Majka - 2009-04-18 10:58:23

Nonono, dawno mnie tu nie było, m.in. dlatego, że miałam drobne kłopoty z wejściem na forum, ale widzę spore zmiany i nowy styl forum...fajnie, gratulacje Sarmato Smile
Zaintrygowała mnie wiadomość, że każdy użytkownik forum może w ustawieniach swojego profilu zmieniać sobie styl na taki, jaki mu się podoba...muszę to obadać Smile