Dotykiem Wiatru - forum poezji amatorskiej.
- jesienne przysmaki... - Wersja do druku

+- Dotykiem Wiatru - forum poezji amatorskiej. (http://dotykiemwiatru.grd.pl)
+-- Dział: Poetica (/forum-5.html)
+--- Dział: Wiersze rymowane (/forum-14.html)
+--- Wątek: - jesienne przysmaki... (/thread-6802.html)



- jesienne przysmaki... - bronmus45 - 2017-10-21 18:07:22

.
Zaproszenie dziś miałem
na grzybową biesiadę
do pewnej milusińskiej
- zaraz tam więc pojadę...

Jeśli do tychże grzybków
podsmażanych w bigosie
poda kielich "Smirnoffa"
- to pochwalę gosposię...

Czy ona mnie pochwali
za ciąg dalszy wieczoru
- to będzie już wyzwaniem
dla mojego honoru...
.


RE: - jesienne przysmaki... - Fred - 2017-10-22 13:47:50

Wreszcie jakiś normalny wiersz, z sensowna puentą. Może nie arcydzieło, ale da się strawić. Wink


RE: - jesienne przysmaki... - bronmus45 - 2017-10-22 14:11:29

(2017-10-22 13:47:50)Fred napisał(a):  Wreszcie jakiś normalny wiersz, z sensowna puentą. Może nie arcydzieło, ale da się strawić. Wink
Dobrze byłoby abyś wyjaśnił tutaj, co dla Ciebie oznacza "normalność" w tym tekście - a w innych "nienormalność"


RE: - jesienne przysmaki... - Fred - 2017-10-22 15:07:28

Pozwolisz, że daruję to sobie. Jeśli sam tego nie czujesz, to ja Ci tego nie wytłumaczę. Właściwie mogłem się spodziewać takiego komentarza z Twojej strony. Nie wymusisz na mnie, abym wszystkie Twoje wiersze publikowane na tym forum uznał za normalne, czyli warte komentarza.


RE: - jesienne przysmaki... - bronmus45 - 2017-10-22 15:17:16

(2017-10-22 15:07:28)Fred napisał(a):  Pozwolisz, że daruję to sobie. Jeśli sam tego nie czujesz, to ja Ci tego nie wytłumaczę. Właściwie mogłem się spodziewać takiego komentarza z Twojej strony. Nie wymusisz na mnie, abym wszystkie Twoje wiersze publikowane na tym forum uznał za normalne, czyli warte komentarza.
Widzę, że nadal jesteś upiorem - jak dawniej... Wiem, ale nie powiem - skąd ja to znam?. Daruj więc sobie wszelakie komentarze pod moimi publikacjami. Ja przecież pod Twoje nie wchodzę z bardzo prostego powodu - bo ich nie ma...


RE: - jesienne przysmaki... - Fred - 2017-10-22 16:25:53

Z Tobą nie da się rozmawiać normalnie. Masz rację. Daruję sobie. Masz rację, nie ma moich wierszy na tym serwisie i nie będzie. To nie jest dla nich odpowiednie miejsce.


RE: - jesienne przysmaki... - bronmus45 - 2017-10-22 16:40:20

(2017-10-22 16:25:53)Fred napisał(a):  Z Tobą nie da się rozmawiać normalnie. Masz rację. Daruję sobie. Masz rację, nie ma moich wierszy na tym serwisie i nie będzie. To nie jest dla nich odpowiednie miejsce.
.
Sama krytyka, nie podparta merytorycznymi przesłankami jest jedynie krytykanctwem z rodzaju "nie, bo nie". Pokaż swój talent i zaprezentuj swoje propozycje - lub przestań krytykować innych. Oni bowiem mają prawo sądzić, że twoje krytykanctwo nie jest zbyt wiele wart. Twój najlepszy kolega - niejaki tom_70 - już wykazał swoją wartość plagiatora. Czyżbyś był jemu podobnym?


RE: - jesienne przysmaki... - Misiek - 2017-10-22 17:52:55

(2017-10-22 16:25:53)Fred napisał(a):  Z Tobą nie da się rozmawiać normalnie. Masz rację. Daruję sobie. Masz rację, nie ma moich wierszy na tym serwisie i nie będzie. To nie jest dla nich odpowiednie miejsce.

To jest forum poetyckie Ferdziu,
skoro zatem nie widzisz swoich ,, arcydzieł,, tutaj to tym bardziej daj sobie spokój
z tą pseudokrytyką bo oceniają tu wiersze innych ci co tu publikują.
A czy są to dobre czy fatalne utwory nie tobie oceniać i dziękujemy panu serdecznie.
To nie jest portal dla krytykantów.


RE: - jesienne przysmaki... - Fred - 2017-10-22 20:35:12

(2017-10-22 17:52:55)Misiek napisał(a):  oceniają tu wiersze innych ci co tu publikują.
Tego akurat w regulaminie nie ma, Panie PiSarzu.


RE: - jesienne przysmaki... - Misiek - 2017-10-22 20:37:33

Panie Regulaminowy -tak po prostu wypada.
Samemu pisać a potem dopiero oceniać innych.
Bo oceniać też trzeba umieć.


RE: - jesienne przysmaki... - Fred - 2017-10-22 20:43:16

Moje wiersze są na tym forum, jakby sie kto pytal, a o tym co wypada to Tobie akurat nie wypada mowic. Zrecie się tylko wiecznie i to raczej o polityke niz o wiersze.


RE: - jesienne przysmaki... - Misiek - 2017-10-22 21:09:48

Ja już skończyłem te pseudo dyskusje polityczne
bo do niczego nie prowadzą a człowiek tylko się
niepotrzebnie denerwuje.
Wiem ,że twoje wierszyki są i na tym forum.
Dlatego pisz a innych poetów zostaw w spokoju
bo krytyk samochwała to żaden krytyk.
Poczytaj sobie o krytyce literackiej.

,,Jeśli więc znajdziesz się kiedyś w sytuacji, gdy na internetach ktoś niepochlebnie wyraża się o Twojej twórczości, po prostu to olej. Zwłaszcza wtedy, gdy przytaczane są opinie, nie fakty. Interweniując, w najlepszym razie wyjdziesz na frustrata, a przecież nie o to chodzi.
Jest bardzo prawdopodobne, że recenzje Twoich dzieł w rzeczywistości nie będą ich dotyczyć. Będą za to traktować o sytuacji recenzenta w momencie lektury. Albo wręcz o jego uprzedzeniach w stosunku do autora lub tematyki. Nie wyciągniesz z tego żadnych wartościowych wniosków na przyszłość, nie nauczysz się lepiej pisać. Powiem nawet więcej: w tej formie komunikacji nikt nie bierze Cię pod uwagę, więc nikt nie liczy na przekazanie Ci jakiejkolwiek wiadomości. Cokolwiek recenzent wyprodukuje, będzie nastawione tylko na to, żeby oczarować czytelników.
Nie ma tu nic, czym naprawdę warto się przejmować. Krytyka literacka nie żyje. Łatwo to przeoczyć, bo stypa jest bardzo wesoła.,,

cyt. za http://www.spisekpisarzy.pl


RE: - jesienne przysmaki... - Fred - 2017-10-22 21:46:14

(2017-10-22 21:09:48)Misiek napisał(a):  Ja już skończyłem te pseudo dyskusje polityczne
bo do niczego nie prowadzą a człowiek tylko się
niepotrzebnie denerwuje.
Wreszcie! Big Grin


RE: - jesienne przysmaki... - Misiek - 2017-10-23 11:16:14

Bo ja nie cierpię polityki i to żadnej
nigdy nie byłem i nie będę w żadnej partii bo to wszystko to jedna ściema.
Bronek mnie wciągnął w te swoje gierki
ale przejrzałem go i wiem ,że nawet z nim nie ma o czym rozmawiać.