Dotykiem Wiatru - forum poezji amatorskiej.
UWAGA!!! Istotne informacje! - Wersja do druku

+- Dotykiem Wiatru - forum poezji amatorskiej. (http://dotykiemwiatru.grd.pl)
+-- Dział: Początek (/forum-4.html)
+--- Dział: Ogłoszenia i komunikaty (/forum-10.html)
+--- Wątek: UWAGA!!! Istotne informacje! (/thread-672.html)



Re: UWAGA!!! Istotne informacje! - Majka - 2009-04-20 09:29:57

Dziękuję Ninko za wszystkie istotne informacje, które tu zamieściłaś, pomaszerowałam według Twoich wskazówek i rad i wszystko działa, wszystko jest OK Smile Mam już spolszczone forum, przetestowałam też style, aczkolwiek niedokładnie, także nie wiem, czy wszystkie działają bez zarzutu.


Re: UWAGA!!! Istotne informacje! - anja - 2009-04-20 10:11:25

Ja ustawiłam na eTechGreen i mam takie ładnie "grinowe"


Re: UWAGA!!! Istotne informacje! - Nula.Mychaan - 2009-04-20 14:37:54

Że tez mi wcześniej nie przyszło do głowy zajrzeć i mordowałam sie z angielskim, a to takie proste Smile
Dziękuję Ninoczko i te style też mi się podobają Smile


Re: UWAGA!!! Istotne informacje! - Sarmata - 2009-04-21 01:53:07

anja napisał(a):Ja ustawiłam na eTechGreen i mam takie ładnie "grinowe"

Anju - ze stylu eTechGreen nie weidziesz do panelu administracyjnego - to raz, dwa - to w większości stylów (również i w tym) które używają ikon jako przycisków graficznych np do "odpowiedz" czy "cytuj" brakuje narazie tych przycisków w jęz polskim - jeśli Ci to nie przeszkadza to OK, w przeciwnym razie może być sporym utrudnieniem przy pisaniu postów...


Re: UWAGA!!! Istotne informacje! - Majka - 2009-04-21 08:41:35

Sarmata napisał(a):
anja napisał(a):Ja ustawiłam na eTechGreen i mam takie ładnie "grinowe"

Anju - ze stylu eTechGreen nie weidziesz do panelu administracyjnego - to raz, dwa - to w większości stylów (również i w tym) które używają ikon jako przycisków graficznych np do "odpowiedz" czy "cytuj" brakuje narazie tych przycisków w jęz polskim - jeśli Ci to nie przeszkadza to OK, w przeciwnym razie może być sporym utrudnieniem przy pisaniu postów...
To prawda, również to zauważyłam.