Dotykiem Wiatru - forum poezji amatorskiej.
- świt - - Wersja do druku

+- Dotykiem Wiatru - forum poezji amatorskiej. (http://dotykiemwiatru.grd.pl)
+-- Dział: Poetica (/forum-5.html)
+--- Dział: Satyra (/forum-19.html)
+--- Wątek: - świt - (/thread-6203.html)



- świt - - bronmus45 - 2016-12-03 17:19:41

Kiedyś kacza RP
będzie pewno na dnie
i przyjdzie czas pokuty.
Dla tych co dziś u władzy;
a wtedy będą nadzy
i mali. Jak ich fiuty.

Rozliczeń przyjdzie czas
schowamy worek łask;
dostaną, co należy.
Niech każdy taki syn
pomny dzisiejszych win
do cel więziennych bieży.



RE: - świt - - Misiek - 2016-12-03 22:24:59

Bronmusie
czyżbyś popierał poprzednią władzę,która przez 8 lat nie zrobiła NIC dobrego ?


RE: - świt - - bronmus45 - 2016-12-04 08:54:57

(2016-12-03 22:24:59)Misiek napisał(a):  Bronmusie
czyżbyś popierał poprzednią władzę,która przez 8 lat nie zrobiła NIC dobrego ?
Pewnym jest to, że obecnej władzy nie jestem w stanie popierać, mając w pamięci ich wyczyny w IV RP, oraz "całokształt" oceny guru sekty i jego naczelnych przydupasów. Ocena ta wynika z dosyć rzetelnej obserwacji osób z tego, późniejszego zakonu PC od roku 1980... Jak również z oceny ich "księżycowych" planów finansowych i jawnych zamierzeń wtłamszenia Polski w ramiona Kremla. To widać, słychać i czuć już od dawna, co ja od paru już lat opisuję... Proponuję zajrzeć pod adres mojego bloga: http://bronmus45.blogspot.com/


RE: - świt - - Misiek - 2016-12-04 09:01:45

chyba żartujesz ? w ramiona Kremla to nas chcieli POpaprańcy z POprzedniej kadencji


RE: - świt - - bronmus45 - 2016-12-04 09:21:02

Każdy krok Kaczyńskiego, Macierewicza i spółki to działalność na rzecz Kremla. A jak inaczej można nazwać osłabianie Polski w ramach UE, oraz skłócenie samej UE od środka poprzez "przyjacielskie" działania na linii Kreml - Budapeszt i nie tylko?. Widoczne dla wielu obserwatorów - również zewnętrznych - sekta Kaczlandu ze swoim guru Kaczyńskim uczyniła więcej dla dobra Kremla niż mogłaby to zrobić armia złożona z samych Штирлицow (Max Otto von Stierlitz).