Dotykiem Wiatru - forum poezji amatorskiej.
Artysta pożądania - Wersja do druku

+- Dotykiem Wiatru - forum poezji amatorskiej. (http://dotykiemwiatru.grd.pl)
+-- Dział: Poetica (/forum-5.html)
+--- Dział: Erotikon (/forum-18.html)
+--- Wątek: Artysta pożądania (/thread-5617.html)



Artysta pożądania - Siriana - 2015-09-14 16:17:51

Jeśli masz kochać
Rób to dyskretnie
Niech krzyczy
Namiętnie
Spłynie słodkie wino

Na jej ramionach
Wyryj przyrzeczenie
Z piersi białych
Nietrwałych
Uczyń swój pergamin

Krusz lód diamentów
I tak spękanych warg
Niech się obleją
Czerwienią
Miłosnych ran

Jeśli masz kochać
Rób to po cichu
Rań czułością
Złością
Szepcz pożądaniem


RE: Artysta pożądania - e-ska - 2015-09-14 23:57:34

Ktoś kto ma 13 lat nie pisze takich utworów . . .


RE: Artysta pożądania - ElaM - 2015-09-15 09:47:22

Trzynastoletnie dziecko pisze erotyk...wypowiada myśli jak dorosły,doświadczony człowiek... W jakim Ty żyjesz środowisku,że masz w ogóle takie myśli ? Dla mnie to nie do przyjęcia.
Gdyby to pisał Fred[podając się za kogoś innego,bo lubi takie gierki]mogłabym to zrozumieć,chociaż też byłabym zniesmaczona,że podając taki wiek i poruszając takie tematy,niszczy świat dzieci,który jest czysty jak niezapisana kartka...

Gdzie jest moderator,admin? Ja jestem oburzona,zszokowana-myślę,że inni też-proszę więc coś z tym zrobić,to niedopuszczalne,to urąga godności ludzkiej.


RE: Artysta pożądania - Siriana - 2015-09-15 12:25:29

Przepraszam, naprawdę przepraszam, nie wiedziałam, że mogę kogoś tym wprawić w zniesmaczenie... Po prostu staram się pisać dojrzale, nie miałam zamiaru urągać całej godności ludzkiej, ani godności każdego z osobna.
Jeśli Fred nie pisze z niemieckiego ip chyba trudno go oskarżać o multikonto.

Mimo wszystko w waszych wypowiedziach dostrzegam pewneg rodzaju komplementy, jeśli nie piszę na swój wiek to znaczy, że moje starania są owocne!

Właściwie to wiersz napisałam rok temu, w trochę innej formie, jednak wtedy nie byłam świadoma jego erotycznego wydźwięku. To jedyny wiersz o takiej tematyce, który napisałam.


RE: Artysta pożądania - ElaM - 2015-09-15 18:13:33

,To jest kpina,nie będę w tym uczestniczyć,ani się wypowiadać.


RE: Artysta pożądania - anja - 2015-09-15 20:55:03

Erotyk jak każdy inny, a czy autor/ka ma 13 lat nie wiem, jak dla mnie to niewyobrażalne, ale niech to bierze na swoje sumienie. Jeżeli ktoś jest oburzony niech zignoruje Confused

A tak w ogóle świat na głowie stanął.
Siriana jest wiele pięknych tematów do opisania, również o miłości ale erotyki ????????


RE: Artysta pożądania - Siriana - 2015-09-15 21:01:24

Jak już mówiłam, nie taki był mój zamiar, gdy go pisałam. O jego wydźwięku zorientowałam się dopiero po roku, a wstawiłam go, bo całkiem dobrze mi wyszedł, przynajmniej w mojej ocenie..


RE: Artysta pożądania - Fred - 2015-09-27 17:07:35

ElaM ma kompleks Freda. Zatem jej fredowy kontekst wypowiedzi nie da się racjonalnie wyjaśnić bez wnikliwej ekspertyzy psychiatrycznej. Czy można napisać erotyk mając 13 lat? Jak widać po tym przykładzie, widocznie jest to możliwe i może to być erotyk całkiem interesująco i niebanalnie zrealizowany. Smile