Dotykiem Wiatru - forum poezji amatorskiej.
ON - Wersja do druku

+- Dotykiem Wiatru - forum poezji amatorskiej. (http://dotykiemwiatru.grd.pl)
+-- Dział: Czas wolny (/forum-8.html)
+--- Dział: Odeszli (/forum-49.html)
+--- Wątek: ON (/thread-4647.html)



ON - anja - 2012-05-15 18:07:59

Zmarł ktoś bardzo bliski memu sercu. Bardzo przeżyłam śmierć mojego przyjaciela, od wielu miesięcy chorował na raka. Cały czas byliśmy w kontakcie ze sobą. Był dla mnie bardzo ważnym człowiekiem, wiele mi pomógł, mogłam liczyć na niego w każdej mojej potrzebie, pomagał mi w trakcie mojej choroby, wyciągał mnie z dołków, zawsze był w pobliżu, w tych ciężkich dla mnie chwilach i w tych przyjemnych. Od jakiegoś czasu mogłam się spodziewać że to nastąpi a jednak ta wiadomość była dla mnie bardzo dużym zaskoczeniem. Muszę sama "przetrawić" tę sytuację, wiem że kiedyś ochłonę ale jeszcze jest za wcześnie. Znaliśmy się 45 lat.


[attachment=818]



RE: ON - babajaga - 2012-05-15 21:00:38

to smutne - przytulam Aniu


RE: ON - majak - 2012-05-16 11:18:36

Trzymaj się Anju


RE: ON - wolwerin - 2012-05-16 17:49:11

Aniu,jesteśmy z Tobą,przytulamyn Cię i jesteśmy z Tobą,ja tylko pomyslamyslałem,że Cię zraniłem,a o tym nieszczęsciu nie wiedziałem,,baaardzo przepraszam i wspólczujęSad


RE: ON - anja - 2012-05-16 22:34:00

Jeszcze raz bardzo Wam dziękuję. Fakt, iż napisałam o tym na forum świadczy o tym iż chce się z Wami dzielić radościami i smutkami, że jesteście ważni w moim życiu i nie ważne skąd, jakich zapatrywań na życie i jakich poglądów. Rolleyes


RE: ON - polotka - 2012-05-17 20:13:29

Anju ... [Obrazek: przytula.gif]