Dotykiem Wiatru - forum poezji amatorskiej.
MÓJ PLAN PISANIA ,CZYTANIA , OPINNIOWANIA - Wersja do druku

+- Dotykiem Wiatru - forum poezji amatorskiej. (http://dotykiemwiatru.grd.pl)
+-- Dział: Początek (/forum-4.html)
+--- Dział: Na dzień dobry (/forum-9.html)
+--- Wątek: MÓJ PLAN PISANIA ,CZYTANIA , OPINNIOWANIA (/thread-393.html)



MÓJ PLAN PISANIA ,CZYTANIA , OPINNIOWANIA - monika45bydg - 2009-07-22 04:25:21

:mysli: Plan działania sobie obmyśliłam że raz na tydzień powrzucam trochę wierszy , a w następne dni będę czytać ,komentować i bawić się w recenzenta . Sama wierszy nie umiem pisać ,co wychodzi to z przypadku ,ale mam nadzieję że czytając innych czegoś się nauczę .Jeszcze mam dwie godzinki czasu ,zabieram się do czytania i opiniowania :radocha:


Re: MÓJ PLAN PISANIA ,CZYTANIA , OPINNIOWANIA - monika45bydg - 2009-07-22 12:23:17

:mysli: Moja doradczyni ewaklos2 ( pozwól że tak Cię nazwę droga ewaklos2 ) doradziła mi żebym tak jeden za drugim pisaniem się nie " wciskała " ( " wciskała " - moje powiedzenie nie koleżanki ).Tak wiec ją posłucham i będzie mnie troszeczkę mniej HI HI HI .wszystkich milutko pozdrawiam :radocha:


Re: MÓJ PLAN PISANIA ,CZYTANIA , OPINNIOWANIA - ewaklos2 - 2009-07-22 22:06:30

Kochana ma nie być Cię mniej tylko pojedynczo pisane wiersze żeby był łatwiej komentować doradzać i po prostu rozmawiać ok :okok: :mysli: ;-)


Re: MÓJ PLAN PISANIA ,CZYTANIA , OPINNIOWANIA - szaraczek - 2009-07-22 22:39:52

:rotfl: i z planu nici :lol:


Re: MÓJ PLAN PISANIA ,CZYTANIA , OPINNIOWANIA - monika45bydg - 2009-07-22 23:27:32

:dokuczacz: szaraczek śmiej się śmiej , jak złapię cię za uszki będą sypały się gruszki :radocha:


Re: MÓJ PLAN PISANIA ,CZYTANIA , OPINNIOWANIA - szaraczek - 2009-07-22 23:41:38

Tongue trata tata na pewno te gruszki ale z wierzby :wysmiewacz:


Re: MÓJ PLAN PISANIA ,CZYTANIA , OPINNIOWANIA - monika45bydg - 2009-07-24 01:53:02

szaraczek napisał(a):Tongue trata tata na pewno te gruszki ale z wierzby :wysmiewacz:

Odwiedził mnie szaraczek
Żartuje ze mnie
Uszka strzyże
Nie śmiej się szaraczku
Zamiast marchewki buraczka Ci dam :radocha:


Re: MÓJ PLAN PISANIA ,CZYTANIA , OPINNIOWANIA - szaraczek - 2009-07-24 20:47:26

monika45bydg napisał(a):Zamiast marchewki buraczka Ci dam :radocha:
;P szaraczek marzy o schrupaniu Donalda :dokuczacz: przeca to widać Tongue ... jest miesiąc dobroci dla zwierząt!!!


Re: MÓJ PLAN PISANIA ,CZYTANIA , OPINNIOWANIA - ewaklos2 - 2009-07-26 21:04:22

ojojo toż tu milusio się zrobiło :lol: :-> :rotfl: