Dotykiem Wiatru - forum poezji amatorskiej.
Napisz kilka zdań o sobie... ;) - Wersja do druku

+- Dotykiem Wiatru - forum poezji amatorskiej. (http://dotykiemwiatru.grd.pl)
+-- Dział: Czas wolny (/forum-8.html)
+--- Dział: Hyde Park - wolna amerykanka LOL (/forum-40.html)
+--- Wątek: Napisz kilka zdań o sobie... ;) (/thread-2906.html)

Strony: 1 2


- Melt - 2007-12-31 00:04:34

Może i bym sie odważyła ale cóż ja mogłabym o sobie napisać? Na większość pytań odpowiedzi nie znam...


- Mikoku - 2008-02-08 14:05:41

Mam na imię Mirka oczywiście jest to zdrobnienie od Mirosławy,
ale ono jest za dostojne do mijej wesołej natury.
Jestem szczęsliwą żoną z bagażem doświadczeń
i w tym roku obchodzimy oczko-21 rocznicę ślubu.
Na świat przyszły nasze kochane dzieci,
mamy ich trójeczkę w odstępach oczywiście 20,16,6.
Na stanie domu,hihihi znajdują się jeszcze 2 żółwie stepowe,
którymi opiekują się jedynie rodzice
i najmniejszy bąbelek w rodzinie,
nieświadomy obowiązków.
Przygodę z pisaniem przeżyłam w 15 roku życia komponując
i pisząc teksty do piosenek.
Obecnie od roku piszę to co mi w duszy gra,
nie zmuszam się do pisania na siłę,
po prostu wyrażam siebie wtedy,
kiedy tego potrzebuję.
I miło mi zagościć w waszym gronie.


- Mikoku - 2008-02-22 22:06:28

właśnie, popieram Ciebie, czyżby nie mieli ochoty na publiczną odsłonę swojego wnętrza?


- czardasz - 2008-03-11 13:50:53

Mam na imie Alina ,mieszkam w Łodzi.Urodziłam sie Aleksandrowie blisko Łodzi.Mieszkałam w pieknym domku otoczonym ogrodem. Mam 59 lat troje dzieci-2 corki i syna, dwie wnusie i szalone serce choć już jesienia bije ale jeszcze marzy jeszcze zyje .Pracuje jako ksiegowa, w wolnych chwilach pisze wierszydełka. Kiedys bardzo duzo czytałam aż prawie straciłam wzrok .
Nosze okulary od dziecka ,kiedyś mialm kompleks obecnie okulary moga dodać urody
.Moja pasja są podróże, zwiedzam troche świat ale i naszą ukochana Polske
Od trzech lat kiedy znalazłam portal bej zaczęła sie moja przygoda z internetem i moje wierszydełka wyjełam z szuflady i pokazałam ludziom. Powiem jedno ,dzieki temu poznałam wiele osób a w tym Ciebie Agnieszko i Mireczko i wielu wielu innych .Aha stanu wolnego,serca goracego..........................


- Mikoku - 2008-03-11 22:25:19

miło mi kochana Alinko, ja z bejem spotkałam się przeszło rok temu i również spotkałam tam i tu wielu ciekawych ludzi..pozdrwiam


- teemoore - 2008-04-03 21:11:36

Ja nie napiszę nic bo tak naprawdę mnie nie ma Tongue


Ja nie jestem, tym kim jestem,
nie przypominam siebie nawet
To, co zobaczysz w słowie, geście
mirażem tylko jest, omamem

Bo tak naprawdę mnie tu nie ma
Zrodzilem się z próżni i zmarłem
Rozmawiasz-dotykasz tylko cienia
skutków ubocznych ludzkich pragnień

Trzepotem skrzydeł jestem, wiatrem
szumem potoku, góry szczytem
Muzyką i tarota kartą
bajkowym elfem, alchemikiem

Widzisz, nie jestem kimś realnym
To drugie ja-pragnień pochodnie
A gdy odejdę, pozostanie
tylko urna z prochami wspomnień

a tak na serio.... moze kiedys cos napiszę Smile


- Guest - 2008-04-04 11:08:26

Ninoczko właśnie tutaj jestem bo chciałaś mi przyłożyć :-P Pora się przedstawic ;-) Mam na imię Zdzisia,dla bliskich Dzidka.Urodzona w Gdansku ,szalona młodość też tam spędzona, a zwariowaną starość spędzam w wiosce uroczej.Dorobek-dwójka dzieci i narazie troje wnucząt.Uwielbiam muzykę,kocham poezję...sama nie tworzę-ale znam Was z beja oraz innych portali poetyckich Smile Nałóg netowy od prawie czterech lat-poznałam tutaj wielu wspaniałych przyjaciół i to takich którzy potrafią czasami dać kopniaczka ,ale takiego po którym zakłada sie różowe okulary.I to by było narazie na tyle........


- Guest - 2008-04-04 14:42:30

Ninoczka -lacie zgubiłam ganiajac za takim jedym Tongue A drapaka nie oddam...moze odkurzacz kcesz :lol:


- Guest - 2008-04-09 11:21:38

Teraz to Ty mnie Niniczka rozbawiłaś :rotfl: Stworzyłaś Polota to takiego masz Tongue


- czardasz - 2008-04-09 13:17:13

Witam Zdzisie na miotle co laćki pogubila kiedy tak tutaj pędziła


- Guest - 2008-04-09 20:25:41

Witaj Alinko. :buziak: Doleciała i czastkę serca tutaj zostawiła


- Finezja_ad - 2008-05-09 13:58:53

Kim jest Finezja...hmmm?!
Finezja
Jest majową dziewczyną pośród konwalii zrodzona, róży płatkami okryta, maciejką okraszona, pachnie słodką wanilią, czasem jak lilia, bez... wyniosła jak róża księcia uśmiechem dotknięta, Wenus jej opiekunką urody nie poskąpiła... Erato dała duszę poety rozumem pokropiła..
Kocha poezję, muzykę, taniec, jest uparta w dążeniu do celu. Uwielbia świat i ludzi, zawsze służy pomocną dłonią.
Głosem w radiu Mega Muzik, autorką blooga <!-- w --><a class="postlink" href="http://www.finezyjnapoezja.bloog.pl">www.finezyjnapoezja.bloog.pl</a><!-- w --> oraz zwyklą najzwyklejszą kobieta pod słoncem :lol: :lol: :lol: :lol:


- teemoore - 2008-05-09 19:37:48

Pięknie Smile


- Guest - 2008-05-09 23:50:40

Ninoczka napisał(a):- to Masz kolegę po fachu na forum
Mamy Ninoczka ...mamy ;-) Szarego Wilka-Roberta Smile


- misery - 2008-08-23 22:58:33

No więc ja przyznaję - nie wpisałam się wcześniej bo mi jakoś ten temat umknął Smile z przyczyn oczywistych nie mogę napisać tak wiele o swojej biiiografii, bo toczy się ona zaledwie lat 24 (choć czasami mam wrazenie, ze to jest naprawdę juz za duzo....), moje imię jest jak dla mnie zbyt anielskie - Gabriela, więc skracam je sobie na bardziej ziemską miarę (Gabi)...Plątam się po świecie trochę, ale ostatecznie zawsze wracam do domu w małej mieścinie pod Krakowem (ale - w te wakacje postanowiłam, ze to są ostatnie moje wakacje tutaj Smile ), studiuję pedagogikę resocjalizacyjną, ale coraz częściej mam pewność, ze to mnie powinno się solidnie zresocjalizować :lol: , co zresztą chyba wiadać w moich grafomańskich porywach :evil: zainteresowania mam chyba nawet bardziej niz przeciętne (tak, samokrytyka Smile ) - muzyka (mroczna, ostra, głównie rock, gotyk, industrial), dobra literatura, ambitne kino, moda vintage i oczywiście miejsca takie jak toSmile język mi się trochę rozwiązał, jak widaćSmile za co z góry proszę o wybaczenie :mrgreen:


- Ginsana - 2008-08-24 12:15:03

Gabi nie przepraszaj Smile rewelacyjny autoportret Smile


- misery - 2008-08-24 17:10:34

no właśnie mam nadzieję, ze zapoczątkowałam nowy trend tutaj na słowotok...eee, tzn. zwierzenia, chciałam napisać Smile


- Ginsana - 2008-09-26 21:52:26

Ninoczka napisał(a):
misery napisał(a):no właśnie mam nadzieję, ze zapoczątkowałam nowy trend tutaj na słowotok...eee, tzn. zwierzenia, chciałam napisać Smile

A gdzie reszta?????????? :-(


no ni ma :roll: :evil:


- paacynka - 2008-11-09 18:34:10

o sobie...
zależy co jest dla kogo istotne, dla mnie istotne są moje dzieci - choć ostatnio mnie ostro wkurzają, chyba, że to moje hormony a nie dzieci. Mam ich dwoje i są tą żywą poezją mojego życia
słowną param się już od 14 lat??!! tak 15 stuknie w przyszłym roku. To strasznie poważna liczba i pewnie do czegoś obliguje, ale ja na szczęście liczby kocham a nie się nimi przejmuję.
Od 2001 roku grudnia prowadzę własny serwis literacki, zaczynałam skromnie zakładając forum, ale ja mam apetyt na życie i wszystko co robię ewoluuje bo ciągle nie mam dość organizowania czegokolwiek. Choć myślę ostatnio, że trzeba będzie przekazać pałeczkę komuś.
dobra i wyszło szydło z worka - gaduła jestem
kocham ludzi i kocham poezję
ponadto muzykuję no to tyle
aaa i jestem niestety - wredna


- misery - 2008-11-09 18:44:01

paacynka napisał(a):aaa i jestem niestety - wredna
dlaczego - "niestety" :lol:
w ogóle to miło widzieć tutaj taką w zasadzie profesjonalistkę Smile 14lat to jest imponujące naprawdę.


- paacynka - 2008-11-09 18:54:51

nie sądzę by lata świadczyły o tym czy ktoś dobrze pisze czy nie, lepiej nie rozczarowywać czytelników Smile
a z czego mam się cieszyć, że mam takie cechy ech...


- paacynka - 2008-11-10 00:21:51

NIE, no bo wiesz Ninoczko - to nie wyklucza jedno drugiego. Ok, bywam wredna - za często. Ale nigdy bez powodu Smile


- Liftangel - 2008-12-09 11:54:57

Jeszcze się tu nie udzieliłam, więc wielka pora...

Miałam być Patrycją, Pauliną zostałam formalnie, z wyboru jestem Paulą Wink
mieszkam sobie w wielkopolsce, nie zamierzam wyjeżdzać za granicę
piszę, fotografuję, kolekcjonuję aniołki i wspomnienia
jestem cierpliwa,spokojna i opanowana, ale do czasu... Wink jestem jednak jak uśpiony wulkan, czasem wybucham. Bo tak.
uaktywniam się po zmroku i po czekoladzie...
nie lubię pić kawy ale kocham jej zapach
Nie lubię dużo mówić,ale kocham pisać i pisać i pisać...
dziewczyna pełna sprzeczności Wink jak to kobieta,zmienna i w ogóle...

i nieraz plotę głupotki, o teraz właśnie.

Wink


- Liftangel - 2008-12-12 16:39:24

ninoczko, Ty mądrości prawisz Smile


- Snowboarder - 2009-01-11 00:05:06

Od dziecka zadawałem trudne pytania. Mama zapamiętała jedno z nich do dzisiaj... po co ludzie szukają Boga w budynku, skoro On jest w każdym kącie? Miałem chyba 6 lat i tak mi już zostało. Dużo myślę, myślę, myślę i tak na okrągło. Jedynie co się zmieniło, to że już nie zadaję trudnych pytań innym, lecz sam szukam na nie odpowiedzi Smile
Kocham góry, śnieg, brzózki, wolnośc = snowboarding. Jestem uparty i nigdy nie godzę się z czymś, co mi nie leży...