Dotykiem Wiatru - forum poezji amatorskiej.
Niesamowite wydarzenie - Wersja do druku

+- Dotykiem Wiatru - forum poezji amatorskiej. (http://dotykiemwiatru.grd.pl)
+-- Dział: Nasza Proza (/forum-6.html)
+--- Dział: Po dziennikarsku (/forum-30.html)
+--- Wątek: Niesamowite wydarzenie (/thread-2883.html)



Niesamowite wydarzenie - czardasz - 2008-01-11 13:26:03

Od roku to jest od moich urodzin dostałam wielki krzyż do dźwigania Upadałam i upadam pod nim ale podnoszę się i idę dalej. Moje życie to morze łez wylane kiedy nocą nie mogłam spać i nie wydzialam drogi wyjścia z moich kłopotów .
Nie wstydzę się łez i nie ocieram ich ukradkiem bo łzy oczyszczają często zmartwioną duszę
Piszę wiersze w nich opisuję moje życie .
Napisała do mnie list pewna kobieta co czyta moje wiersze , że ona chce mi pomóc , wie że mam problemy ze zdrowiem i przesyla mi wodę z Lurdes. Mam się jej napić ,ona na pewno mi pomoże .Za dwa dni odebrałam wynik i okazało się że jestem naprawdę chora .
Wypiłam te wodę , modliłam się codziennie na koronce z relikwiami św.Faustyny, którą też ona mi przysłała .Wiem ,że Matka Boska zawsze się mną opiekowała, kiedy zachorowałam na raka przyszła do mnie we śnie i powiedziała, będziesz żyła Teraz też poprzez tę kobietę dała mi znać, że jest ze mną.
Dzięki takim ludziom mój krzyż stał się lżejszy i dżwigam go z podniesioną głową
Nie wiem czy Was zainteresowałam swoją historią ale dla mnie to jest niesamowite i piękne co mnie spotkało
Napisałam o tym wydarzeniu ponieważ jedna osoba z wpisujących się na blogu poprosiała mnie abym wzięła udział w zabawie opowiadając kilka historii .Może jeszcze napisze ,bo wiele sie dzieje i dzialo w moim życiu.Póki co do uslyszenia tzn do napisania czegos nowego.


- czardasz - 2008-01-14 14:28:38

ona nie pisze ona czyta i ma serce otwarte dla drugiego czlowieka,choc jej nie znam osobiście jest mi bardzo bliska