Dotykiem Wiatru - forum poezji amatorskiej.
Ważne pytanie... - Wersja do druku

+- Dotykiem Wiatru - forum poezji amatorskiej. (http://dotykiemwiatru.grd.pl)
+-- Dział: Czas wolny (/forum-8.html)
+--- Dział: Hyde Park - wolna amerykanka LOL (/forum-40.html)
+--- Wątek: Ważne pytanie... (/thread-2529.html)



- Guest - 2008-04-16 17:41:58

W jeden dzien zakochać się?To chyba tylko zauroczenie - na zakochanie potrzeba więcej czasu.O kochanej osobie nigdy się nie zapomina...


- male_p - 2008-06-02 22:32:01

No ładnie ładnie,
nie moge z tym zgodzić się do końca, ale ogólnie prawda w tym jest Smile


- male_p - 2008-06-03 17:54:12

Skleroza swoją drogą ale .. życie może nie wystarczyć ...


- male_p - 2008-06-03 21:06:31

A tego to juz nie wiemy ...


- male_p - 2008-06-17 20:02:51

Czyzby wyczerpali wątek ??


- male_p - 2008-06-17 21:02:42

jak widac nie wszyscy ... Smile)


- male_p - 2008-06-30 20:32:05

Widocznie powiedzieliśmy już wszystko Ninoczko i . nikt nie wie co dalej Smile


- Ginsana - 2008-06-30 21:29:36

Mówi się,
wystarczy minuta,
by znaleźć szczególną osobę, ==== przypadek, przeznaczenie
godzinę, aby ją docenić ==== w godzinę może tylko paść blask i oślepić
dzień, aby ją pokochać ==== raczej być oczarowanym, gdyż to I etap w zakochaniu
i całe życie,
aby o niej zapomnieć. ==== no i tu można rozumieć różnie; tak się zakochał, że życie całe będzie próbował sie odkochiwać i zapomnieć, albo -przewrotnie rozumiejąc " klin klinem" i każda lepsza od poprzedniej.
I jeżeli ktoś w takim tempie traci głowę , to raczej mało prawdopodobne, żeby te wybrana osobę poznał bliżej, czy z nią dłużej pobył- efekt; co niespełnione i niesprawdzone, to sie do tego wraca, marzy i śni....
W każdym razie reasumując , jest to możliwe " co nagle to po diable i zostają łzy jednej ze stron.


_________________


- male_p - 2008-06-30 22:55:58

I w tym tempie warto stanąć z boku odsuwając swoje uczucia i zaslepienie, spojrzeć z boku czy oby na pewno to jest ona/on ....
Później przychodzi rozdraznienie z powodu drugiej osoby nawyków, zachowań .. czego wczesniej się nie zauwazało bo była jedynym słoncem ....
i tu zaczyna sie początek końca ...


- Guest - 2008-06-30 23:01:25

Ninoczka napisał(a):zapomnieli nawet o mnie i pytaniu
Beksa lala trala lala :-P A Ninoczka da o sobie zapomnieć?????hmmm


- male_p - 2008-06-30 23:05:12

Nie da i nie pozwolimy na to ... Smile


- Ginsana - 2008-06-30 23:25:43

male_p napisał(a):I w tym tempie warto stanąć z boku odsuwając swoje uczucia i zaslepienie, spojrzeć z boku czy oby na pewno to jest ona/on ....
Później przychodzi rozdraznienie z powodu drugiej osoby nawyków, zachowań .. czego wczesniej się nie zauwazało bo była jedynym słoncem ....
i tu zaczyna sie początek końca ...

z boku? jak rozum obkurczony do wielkości ziarenka od kawy ? ;)Miłość czy tez zauroczenie jest tak ślepe jak....np.kret.Jak to mówią małżeństwo przywraca jej wzrok czyli jak powiadasz przychodzi zdziwienie i rozdrażnienie....


- male_p - 2008-06-30 23:42:46

Chyba mi nie powiesz Ginsano, że dystans jest każdemu obcy ..... choc nie kazdy potrafi zachowac chłodny umysł ...


- Ginsana - 2008-07-01 19:49:23

male_p napisał(a):Chyba mi nie powiesz Ginsano, że dystans jest każdemu obcy ..... choc nie kazdy potrafi zachowac chłodny umysł ...


w miłości czy tez I fazie zauroczenia chyba dystans do tego co przezywamy raczej jest obcy ;)tzn. w tym przypadku dystans= chłodny umysł a to cos dla mnie obcego w miłości / oczywiscie mówię o początkach" :rotfl:


- male_p - 2008-07-01 20:10:16

Czyli wracamy do tego, ze w pierwszej fazie nic nikomu nie przeszkadza i bierzemy wszystko na zywioł - dopiero później przychodzi "opamiętanie" czasami o duzo za późno ??


- Ginsana - 2008-07-01 20:23:05

male_p napisał(a):Czyli wracamy do tego, ze w pierwszej fazie nic nikomu nie przeszkadza i bierzemy wszystko na zywioł - dopiero później przychodzi "opamiętanie" czasami o duzo za późno ??

niby tak, ale podobno niektórzy w tym stanie już są na wieki Wink


- male_p - 2008-07-01 20:28:50

Dlatego napisałem, ze to czasami juz za późno ... ale człowiek potrafi spojrzeć sie wszystkiemu z boku .. z pozycji obserwatora .. chociaż większość o tym nie mysli, nie chce tego ....


- Ginsana - 2008-07-01 20:31:23

a więc reasumując : kochajmy sie i za dużo nie wnikajmy , lepiej być troszkę głuchym i
ślepym Wink


ps. a w ogóle to sie zamotałam w tych teoretycznych rozważaniach Smile