Dotykiem Wiatru - forum poezji amatorskiej.
Prawda czy...fałsz? - Wersja do druku

+- Dotykiem Wiatru - forum poezji amatorskiej. (http://dotykiemwiatru.grd.pl)
+-- Dział: Czas wolny (/forum-8.html)
+--- Dział: Psychologia (/forum-39.html)
+--- Wątek: Prawda czy...fałsz? (/thread-2304.html)



- Guest - 2008-07-04 20:35:33

Cytat:Prawda czy...fałsz?
Tak mi się wydaje ,ze częściowo prawda...a częściowo hmmmm-tak sie zastanawiam nad tym najważniejszym człowiekiem..


- male_p - 2008-07-04 22:01:18

Zgodzę się z przedmówczynią .... temat do większego przemyślenia


- male_p - 2008-07-04 22:40:00

Ale bez zakalca Ninoczko bez zakalca Big Grin


- Ginsana - 2008-07-06 15:10:44

Żyjmy dniem dzisiejszym, nie cofajmy sie w przeszłość.Ta chwila, w tym momencie niech jest tą najważniejsza.A to wszystko musi mieć podłoże solidnie, a zatem miłość do ludzi i świata.Radujmy sie i cieszmy z każdej chwili....

ps.przeczytałam dopiero komentarze.Do przodu tez bym nie wybiegała.Może pojawić sie problem, gdy wyobraźnia wybiega do przodu, tworząc fantazje znacznie przekraczające rzeczywistość.A więc żyć dniem dzisiejszym.TU I TERAZ ! wychodząc z założenia JEST JAK JEST ! / osobiście dopiero tego sie uczę Wink /


- Guest - 2009-01-30 20:10:17

Najważniejsze godziny to te , które płyną z "Dotykiem wiatru"

Najważniejsze dzieło , to argument , który doprowadza do zmiany mojego zdania.
Najważniejsza czynność to - MYŚLENIE.
Zawsze!


- anja - 2009-01-30 21:49:40

stanel napisał(a):Najważniejsze dzieło , to argument , który doprowadza do zmiany mojego zdania.

no to cóś mamy wspólnego :]


- Snowboarder - 2009-01-31 02:33:14

Obecna godzina najważniejsza... Bo najbezpieczniejsza jest. Z przeszłości może się wyłomic widmo nieszczęśc a planowanie przyszłości bywa niebezpieczne, jeśli jest w nim brak wiary...

Najważniejszy człowiek, którego właśnie spotkałem...ponieważ jesteśmy jednością. Jest to wyrażenie szacunku i miłości wobec każdego napotkanego człowieka wyznając zasadę - każdy z Was jest dla mnie równie ważny...bez wyjątku.

Bo miłośc uskrzydla Smile