Dotykiem Wiatru - forum poezji amatorskiej.
Heeeej, jest tu kto?? - Wersja do druku

+- Dotykiem Wiatru - forum poezji amatorskiej. (http://dotykiemwiatru.grd.pl)
+-- Dział: Poetica (/forum-5.html)
+--- Dział: Wiersze rymowane (/forum-14.html)
+--- Wątek: Heeeej, jest tu kto?? (/thread-23.html)



Heeeej, jest tu kto?? - anja - 2010-01-24 10:35:00

To tak na próbę, bo wcale nie wiem czy to dojdzie na forum


Re: Heeeej, jest tu kto?? - meg04 - 2010-01-24 16:56:44

no doszło, ale co z tego jak tu martwy teren. jak po dżumie. aktywuj kochana Adminko.


Re: Heeeej, jest tu kto?? - anja - 2010-01-24 17:48:35

Pokasowałam co się dało, ale nic więcej nie mogę zrobić, nie znam się na tym, nie znam się na sprawach technicznych takiego forum.
Pisałam do paru fachowych osób, (pisałam do efemerydy, ale widzę że nawet nie wyszło z poczty prywatnej), może ktoś te reklamy zablokuje, może KTOŚ uporządkuje to forum, bo trochę szkoda żeby popadło w nicość. Wielu z "zakładających" to forum wcale tu nie zagląda. Smutne to.

Ja rzeczywiście też mało zaglądam, ale coś mi się porobiło z kpmpterem, i jak chcę cokolwiek napisać i wysłać , lub choćby przejść ze strony na stronę wylogowuje mnie i muszę się logować kilkanaście razy żeby coś tu napisać.
To też nie wiem czy i za którym razem dojdzie.
Pisze w RYMOWANYCH bo można tu zajrzeć nie logując się, a wiem że niektórzy tak właśnie podglądają.

No, wysyłam


Re: Heeeej, jest tu kto?? - szaraczek - 2010-01-25 13:27:33

:lol: no i doszło Anju ;P :radocha:


Re: Heeeej, jest tu kto?? - fryzjerka - 2010-02-01 00:15:58

Witaj! Ja też tutaj zaglądam.pozdrawiam cieplutko.Może znajdzie się jakiś fachowiec.


Re: Heeeej, jest tu kto?? - szaraczek - 2010-02-09 17:06:47

Jak widać fachowiec się znalazł Smile i coraz lepiej forum działa ...Wielkie dzięki mu za to :brawo: .Szkoda ,że nie ma emotki z buziakiem