Dotykiem Wiatru - forum poezji amatorskiej.
Skąd taki nick i avatar? - Wersja do druku

+- Dotykiem Wiatru - forum poezji amatorskiej. (http://dotykiemwiatru.grd.pl)
+-- Dział: Czas wolny (/forum-8.html)
+--- Dział: Hyde Park - wolna amerykanka LOL (/forum-40.html)
+--- Wątek: Skąd taki nick i avatar? (/thread-2064.html)

Strony: 1 2 3


- Ginsana - 2008-08-25 20:57:53

avantar : bo pewnie bym chciała tak wyglądać Sad a tu masz 149 wzrostu, lekki garbik, 99 kg wagi no i te placki gołe na głowie....Sad to co? pomarzyć sobie nie mogę ? a nick.Od początku jak zasiedliłam się w necie. Nigdy nie miałam innego tylko ten.W pracy chodzę w " garniturku służbowym" i na nim jest napis ginsana, a więc niektórzy sie do mnie tak zwracali / kiedyś, teraz już nie, naród sie uświadomił..../ no i ginsana- znaczy się żeńszeń .Działa stymulująco Smile wycisza przy stresie , pobudza przy osłabieniu Smile Więc ze mną uważać Wink albo pobudzę , albo osłabię :-?


- Ginsana - 2008-08-25 21:03:16

hehehe...Aga chodzi Ci ile go biorę czy ile wydzielam po braniu jego ?


- Ginsana - 2008-08-25 21:10:52

Potwierdzam powyższe, że zawsze i wszędzie była Niną i dlatego pewnie nigdy sie w sieci nie zgubiłyśmy Smile


- Ginsana - 2008-08-27 20:20:10

chętnych więcej ni ma ?


- teemoore - 2008-08-27 21:44:19

Skąd TeeMoore ?, Bo jakos m i tak przyszło do głowy i nie ma szczególnego znaczenia. Jeden był nick, z którym się zżyłem. Ginsana i Ninoczka wiedzą jaki ; ) )
Teraz mógłbym je zmieniac codziennie : )
Jestem zapalonym graczem, zarówno pecetowym jak i konsolowym. Avatar przedstawia postać ze świetnej gry Assassin's Creed - Altaira


- Maria M. - 2008-09-08 10:05:08

Mój nick jest jednocześnie moim imieniem i pierwszą literą nazwiska - mało oryginalnie? Muszę wam powiedzieć, że bardzo dobrze czuję się ze swoim imieniem i po prostu nie chcę się z nim rozstawać. Avatar wybrałam, bo spodobał mi się instynktownie i myślę, że do mnie pasuje ;-)


- Ginsana - 2008-09-17 20:40:33

no....Dalej pobratańcy zapraszam tu Smile


- evionnaz - 2008-09-19 20:22:14

Mój avatar- to fragment jednego z obrazów olejnych, które namalowałam. Ot, taka pasja i hobby. Nick zaś, to nazwa niewielkiego miasteczka w Szwajcarii, we francuskojęzycznej części w kantonie Valais, które jest mi bardzo bliskie, ale to długa historia Smile


- anja - 2008-09-19 22:10:12

Mój avatar to moje oczy, a nick to zmienione moje imię Ania. A avatar mam jeszcze jeden - kiedyś wkleję. Ninoczka się już dopominała bo miałam go na innym forum.


- Ginsana - 2008-09-28 14:25:29

evionnaz napisał(a):Mój avatar- to fragment jednego z obrazów olejnych, które namalowałam. Ot, taka pasja i hobby. Nick zaś, to nazwa niewielkiego miasteczka w Szwajcarii, we francuskojęzycznej części w kantonie Valais, które jest mi bardzo bliskie, ale to długa historia Smile

malujesz Smile ojej daj coś do albumu....pleas .....Smile


- Liadan - 2008-09-28 16:21:48

Liadan - moje celtyckie imię znaczące Szara Dama, szarośc jako cecha charakteru - nie biel i nie czerń, nie w znaczeniu nijakości bynajmniej Smile Damą także bywam...czasami Smile
Avatar przedstawia mnie 8-)
Tak, MUSIAŁAM nauczyć się akceptować swój wygląd, tyle że już dawno temu przekroczułam granicę akceptacji osiągając stan, w którym "podobam się sobie" :mrgreen:


- evionnaz - 2008-09-30 19:19:54

Ginsana Smile
Postaram się coś wkleić do albumu. Zrobienie dobrych zdjęć obrazom nie jest proste, potrzebne jest naturalne, dzienne swiatło nie dające odblasków. Sama robisz świetne zdjęcia, to wiesz. Podziwiałam na Twojej stronie, są rewelacyjne.


- Ginsana - 2008-09-30 19:24:51

evionnaz napisał(a):Ginsana Smile
Postaram się coś wkleić do albumu. Zrobienie dobrych zdjęć obrazom nie jest proste, potrzebne jest naturalne, dzienne swiatło nie dające odblasków. Sama robisz świetne zdjęcia, to wiesz. Podziwiałam na Twojej stronie, są rewelacyjne.


dziękuje Smile :oops: lata pracy i cosik tam wiem Smile czekam z niecierpliwością zatem na foty obrazów.na pewno są cudowne Smile


- Interpelacja - 2008-10-19 19:40:46

W Oświęcimiu mieszkam na imię mam Katarzyna,
Beata to nie moje imię to zupełnie inna dziewczyna
Chciałam na tym forum być przez kogoś nierozpoznana
Więc podałam inne dane i wyszłam na niezłego cygana
Chciałabym teraz sprostować te fałszywe dane
I prosić by kłamstewko zostało mi zapomniane

Mój Avatar i Nick mą wyobraźnią dla tego forum stworzony
Nigdy nie miałam innego a i ten jest w duszy mej roztańczony
Dotyk to pierwsze forum, na którym zaistniałam i byłam
Miałam być tu chwilę lecz ciepłą atmosferę polubiłam
Poznałam tutaj Was, wrażliwych i wspaniałych ludzi
Czytam posty, wiersze a to mój uśmiech i szacunek budzi

Jak widzicie jestem mistrzynią chaosu i istna ze mnie paskuda
Ciągle jednak poszukuję siebie.. może w końcu ta sztuka się uda
Czasem jestem słaba, krucha, zazwyczaj hiperwrażliwa
Bo przyroda, film i ciepłe słowo... zupełnie mnie roztkliwia.
Staram się być pogodna, dawać uśmiech, mieć poczucie humoru
Mam nadzieję że swą obecnością nie zawadzę na forum nikomu


- Ginsana - 2008-10-19 20:10:12

Interpelacjo, ale pięknie napisałaś Smile I nie musisz sie tłumaczyć, nikt od Ciebie tego nie żąda Smile Masz prawo do anonimowości .Ile powiesz, tyle będziemy wiedzieć Smile tylko to od Ciebie zależy. I tak Cię diabelsko lubię Smile


- male_p - 2008-10-19 20:23:53

Kasiu domyślam się przed kim Byłaś ukryta i ..... cieszę się, że wróciłaś spowrotem do nas. Czekamy na Twoje posty i ... wiersze Smile


- Nula.Mychaan - 2008-10-19 20:33:06

Wiesz Interpelacjo Katarzyna czy Beata to nie jest istotne... przecież posługujemy się nickami :-D ... a że chciałaś z nami być to przecież fajnie... więc Witaj Katarzyno Beato :-D ... a za szczerość już Cię lubię... :-D . Z tą paskuda stanowczo przesadziłaś... nie znasz mnie więc nie wiesz co to paskuda ;-) Buziaki od Ani prawie ze Słupska, bo w danych mam tylko województwo pomorskie...


- Interpelacja - 2008-10-20 16:51:45

Ninoczka napisał(a):przynajmniej jesteś szczera
Staram się być szczera - dlatego napisałam to wyjaśnienie, źle się z tym czułam...
Dziękuję za wyrozumiałość i ściskam mocno

Nula.Mychaan napisał(a):Z tą paskuda stanowczo przesadziłaś... nie znasz mnie więc nie wiesz co to paskuda
Czuję Aniu, że szybko dojdziemy do porozumienia - dwie paskudy znajdą zawsze wspólny język :-)
Ja już trochę napaskudziłam na tym forum i niektórym osobom trochę krwi zepsułam....
co wcale nie wyklucza dalszej twórczej działalności w tym kierunku, tylko teraz już w Twoim towarzystwie ;-)

Ginsana napisał(a):I tak Cię diabelsko lubię
Diabelsko lubisz a istnie anielsko wyglądasz :!: :!:
oj Kamilko- teraz to przegięłaś ... Taką urodą nawet moje najładniejsze zdjęcie z przed kilku lat wyglądałoby blado... Życie jest niesprawiedliwe :-(


- Nula.Mychaan - 2008-10-20 16:54:50

masz niesamowite poczucie humoru a to lubię Smile... no to będziemy paskudzić... najwyżej Ninoczka nas w kącie ustawi ;-)


- Nula.Mychaan - 2008-10-20 18:11:55

Ninoczka napisał(a):Dziewczyny ja z Wami jak w ogień - a co mnie tam - ja tak samo jak Wy jeno użytkownik - niech się Szefy martwią Tongue

No to towarzystwo w kącie się nam zwiększa Wink


- Interpelacja - 2008-10-20 18:22:25

Oj Aniu - dobrze nam idzie - z Agnieszką mamy już trójkącik :lol:
Kamila z tą boską twarzą do nas - paskud nie dołączy - a jeszcze jako administrator nas do parteru sprowadzi, że nie na temat piszemy - mnie się już kiedyś nieźle za to oberwało po uszach...ale już przestały być czerwone, więc co mi tam ;-)


- Nula.Mychaan - 2008-10-20 18:28:41

No to szykuję uszy :lol: wytrzymam ;-)


- Ginsana - 2008-10-20 19:27:23

Interpelacja napisał(a):Oj Aniu - dobrze nam idzie - z Agnieszką mamy już trójkącik :lol:
Kamila z tą boską twarzą do nas - paskud nie dołączy - a jeszcze jako administrator nas do parteru sprowadzi, że nie na temat piszemy - mnie się już kiedyś nieźle za to oberwało po uszach...ale już przestały być czerwone, więc co mi tam ;-)


chyba czworokącik moje panny :evil: a ja to cio ? hę ? kurde" boską twarzą " :rotfl: hehehe....a ostatnio jak czytałam swoje wiersze na spotkaniu literacko-muzycznym, prowadzący powiedział" czy już Ci ktoś mówił Kamilo, że masz głos Marleny Dietrich? " cała sala się trzęsła ze śmiechu :] a mnie tak nisko zeszło / głos znaczy sie/ ze strachu Smile bo to pierwszy raz było :|Mnie to się chyba moje ślicznotki w końcu w głowie przewróci :lol: .Ale cóż w moim wieku takie słowa, usłyszeć to tylko odpowiedzieć: " mów do mnie, twe słowa tak pieszczą i kołyszą, mów do mnie jeszcze.... " :rotfl: A poważnie : fotogeniczna jestem i tyle .A więc dziewczyny dawać foty i poszykuję wam Smile


- Ginsana - 2008-10-20 19:28:29

Ninoczka napisał(a):
Nula.Mychaan napisał(a):masz niesamowite poczucie humoru a to lubię Smile... no to będziemy paskudzić... najwyżej Ninoczka nas w kącie ustawi ;-)

Dziewczyny ja z Wami jak w ogień - a co mnie tam - ja tak samo jak Wy jeno użytkownik - niech się Szefy martwią Tongue

Szefowa daje Wam błogosławieństwo Smile


- male_p - 2008-10-21 09:57:13

Normalnie grupki się już na dotyku tworzą .. wzajemna adoracja czy cuś \/ ;-)
Weźcie mnie do siebie :->