Dotykiem Wiatru - forum poezji amatorskiej.
Witam serdecznie wszystkich tu zgromadzonych - Wersja do druku

+- Dotykiem Wiatru - forum poezji amatorskiej. (http://dotykiemwiatru.grd.pl)
+-- Dział: Początek (/forum-4.html)
+--- Dział: Na dzień dobry (/forum-9.html)
+--- Wątek: Witam serdecznie wszystkich tu zgromadzonych (/thread-2062.html)



Witam serdecznie wszystkich tu zgromadzonych - Interpelacja - 2008-08-26 10:14:49

Uwielbiam wiersze, więc przybyłam do Was. Jestem trochę uszczypliwa więc często wyrażam swoje uwagi. Jestem niegroźna.... Gdyby moje uwagi kogoś ubodły - przepraszam. Powiedzcie mi wtedy po prostu bym sama zaczęła pisać a nie krytykowała innych


- male_p - 2008-08-26 12:16:38

Witaj
Pisadeł Ci u nas pod dostatkiem a i karteczki do pobrudzenia też się znajdą ... Smile


- Interpelacja - 2008-08-26 18:16:38

Witaj Ninoczka (bardzo kusząca jesteś - może też wstawię sobie taką fotkę - tylko kogo sfotografować?), Ewetka świetne masz "okularki" ale nico grożna minka, witam również małe p (ciekawość kusi by zapytać co na p masz takie małe?...ale daruję sobie to pytanie....). Podpowiedzcie kto tu najlepiej pisze? i co to znaczy pomógł?


- Interpelacja - 2008-08-26 19:29:20

Już zdążyłam się zorientować Ninoczko że Ty tu rządziszSmile) - a ilość Twych postów zdumiewająca....
Chylę czoła ewtko za Twą pomoc przy wierszu policzyłeś sylaby (bądź coś podobnego w tytule) i podziękowania były słuszne.
Wiersze białe dla mnie za trudne i trochę bez wyrazu, zdecydowanie wolę rymowane z przekazem - i parę świetnych już napotkałam
Znakomite forum a fabryka brylantów to wręcz genialny pomysł


- misery - 2008-08-26 19:37:33

Witaj (ale to patetycznie brzmi...no, trudno)Na pewno znajdziesz tu u nas coś dla siebie (coś a nawet i więcej) Smile
A co do Ninoczki, to - owszem, postuje całkiem sporo Smile delikatnie mówiąc Smile


- teemoore - 2008-08-26 20:19:47

Interpelacja, witaj krakowianko


- Interpelacja - 2008-08-26 20:45:02

Witaj Krzysiu, może Krzysztofie by dostojniej zabrzmiało...Skoro admin ds technicznych mnie wita i Agnieszka vel Ninoczka byłoby faux pas tego nie wykorzystać...Więc zatem kolejne pytania: Co te literki B, U, IMG, CODE itp... oznaczają - albo skierujcie mnie gdzieś gdzie o tym przeczytam - bo będę męczącaWink)


- male_p - 2008-08-26 21:37:33

przyzwyczaiłem się już do takich pytań i ciekawych skojarzeń .. może kiedyś się dowiesz Big Grin


- male_p - 2008-08-26 21:47:35

A ja Ninoczko mogę .. będę grzeczny .. obiecuję Big Grin


- teemoore - 2008-08-26 22:03:11

Interpelacja napisał(a):Witaj Krzysiu, może Krzysztofie by dostojniej zabrzmiało...Skoro admin ds technicznych mnie wita i Agnieszka vel Ninoczka byłoby faux pas tego nie wykorzystać...Więc zatem kolejne pytania: Co te literki B, U, IMG, CODE itp... oznaczają - albo skierujcie mnie gdzieś gdzie o tym przeczytam - bo będę męczącaWink)


B- pogrubienie tekstu
i - kursywa
u - podkreślenie
Quote - cytat
Code - tekst zakodowany w ramce. W niektórych przypadkach niewidoczny dla osób z zewnątrz
list - akapit
Img - po wciśnięciu tag-a pokazuje się okno z miejscem do podania adresu obrazka. Obrazek w całości wyświetlany jest w poście
URL - poprostu link do jakiegoś miejsca z możliwością nazwania go po swojemu
Center - wypośrodkowanie
Fade - nie działa
Scroll - tekst przesuwa się od lewej do prawej. ( nie wszystkie przeglądarki to widzą)
hide - ukryta wiadomość.
jak je używać ? na dwa sposoby. Wciskamy TAG, który nas interesuje, następnie wpisujemy nasz tekst i wciskamy TAG ponownie. Lub wpisujemy swój tekst, zaznaczamy go po czym wciskamy interesujący nas TAG.
Myślę że napisałem zrozumiale : )
Po więcej pytań zapraszam na PW lub
TUTAJ
na Krzysia jestem już chyba za stary : )
Pozdrawiam


- Interpelacja - 2008-08-26 22:34:32

Dziękuję adminowi


- Ginsana - 2008-08-27 18:37:42

Witaj ciepło Interpelacjo Smile życzę miłego pobytu i świetnej zabawy Smile


- Interpelacja - 2008-08-27 19:14:57

Dziękuję za ciepłe powitanie i milo Cię poznać Gisano...
Póki co bardzo mi się tu podoba, ale podpadłam już NinoczceSad...

Wiem, że ewtka to kobieta.... a owo policzyłeś sylaby odnosiło się do tytułu wiersza, w którym bardzo pomogła - tylko napisałam to troszkę zawile...
Czasem mam cięty języczek, ale nie jestem groźna.... zapewniam

Nie bardzo znam się na wierszach, ale bardzo mi się podobają i uwielbiam je czytać, dlatego też czasem coś zasugeruje...

Podziwiam osoby, które potrafią je pisać, bo mają w sobie wiele wrażliwości, delikatności i czułości... świat teraz jest tak brutalny i rzadko spotyka się takie osoby, z tak głęboką duszą


- Guest - 2008-09-25 13:29:21

Interpelacja napisał(a):Powiedzcie mi wtedy po prostu bym sama zaczęła pisać a nie krytykowała innych
A tego mi jeszcze w tym Szacownym gronie nikt nie powiedział :lol: WITAJ Smile


- male_p - 2008-09-25 16:39:01

Polocik Smile) Witaj