Dotykiem Wiatru - forum poezji amatorskiej.

Pełna wersja: PROBLEMY - PROŚBA do TECHNICZNEGO!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

Guest

Potwierdzam.
Przyczyna leży w skonfigurowaniu skryptów php forum albo serwer SQL wam szwankuje. Ja wielokrotnie miałem wklejając ZWYKŁE notki/posty o blędzie w adresie e-mail (?).
Cytuję komunikat: "Bład wysylania email'a
Może został podany zły adres e-mail, w przeciwnym razie Administrator pownien sprawdzic przyczyne lub wylaczyc wysylanie email'i przez forum."

Innymi słowy forum się sypie... A co na to Administrator ?

Guest

Też zauważyłem, że coraz częściej mam ten komunikat przy próbie wysłania posta. Po cofnięciu stronki ponownej próbie jest ok.
Od dawna już tak się dzieje. Sporadyczne błędy widzę co najmniej od dwóch miesięcy. Najczęściej właśnie niemożność wysłania maila.


TeeMoore jedyne co może zrobić to zwrócić się do usługodawcy (hostingu) i zażądać od nich poprawy jakości serwisu. Płaci - wymaga. Niech zwrócą uwagę na swój serwer pocztowy. JEŚLI użytkownicy wcale nie otrzymują poczty z forum, to poczta hostingu całkiem padła lub z jakiegoś powodu zablokowano możliwość wysyłania jej z tego forum. Nic tu nie jest po stronie samego forum czy skryptu jako takiego. Najczęściej to po prostu słaba jakość tanich hostingów - no cóż...


I tak nie jest źle - na pewnym hostingu, gdzie mój kuzyn wykupywał miejsce swego czasu, były "przerwy" w działaniu wielotygodniowe - to dopiero hosting... Ale to offtopic.
Znalazłem chyba lepsze rozwiązanie - przenoszę całe forum na sprawniejszego hosta. Praca już praktycznie na ukończeniu - wymaga jedynie przywrócenia skonfigurowania forum na nowym miejscu. Smile Proszę wszystkich adminów o porozumienie się ze mną - PW lub e-mail!!! PILNE!!!
Przekierowanie