Dotykiem Wiatru - forum poezji amatorskiej.

Pełna wersja: Ludzieeeeee
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Mało wierszy dużo pyskówek.
Jak można wstawić swój wiersz skoro nie jest oceniany konstruktywnie ale wręcz ośmieszany przez osoby, którym wydaje się że piszą lepiej. To fakt niektórzy piszą lepiej, bo mają talent, wiedzę czy kiedyś ktoś im pomógł, ale dajcie szansę innym, młodym, nie podcinajcie skrzydeł.
Jeżeli wiersz się nie podoba piszmy "nie podoba mi się" albo "nie rozumiem co chcialeś przez to powiedzieć" albo "zmień to i to".

Nie będziemy lepsi i ważnejsi gdy komuś dokopiemy, tak się nie można dowartościowywać.
Jeżeli będą chętni proszę zgłosić, a ja założe nowy wątek np. RING w dziale HYDE PARK i tam będzie miejsce żeby komuś dowalić, oczywiście bez wulgaryzmów.
Stwórzmy takie forum do którego będą chcieli przychodzić a nie odwrotnie.

Wszelkie komentarze po wierszami nie dotyczące danego wiersza będę usuwała.

A teraz zapraszam do pisania i komentowania Shy
Aniu, dobrze wiesz, że jeden człowiek - Fred, jest tym, który niszczy dobrą atmosferę tego forum.

Chce pisać, niech pisze, ale on bawi się dokopywaniem, to jest cel jego życia. Robił to od kiedy weszłam na to forum, robił to wcześniej... Nikt nic z tym nie robi, ani Ty , ani Piotr - przez Wasze milczenie on rośnie w siłę.

Zobacz, nie wystawia wierszy, tylko komentuje jak zawsze cynicznie - a Wy nic..patrzycie tylko jak ludzie odchodzą...odchodzą przeświadczeni, że Wam nie zależy, ani na forum, ani na użytkownikach...

To nie w nas trzeba szukać winy...
A ja z przykrością muszę stwierdzić, że dobrze zrobiłem że odszedłem, taka głupia wojna tylko zniszczyła to forum. Miejsce do którego przybyłem niestety już nie istnieje.
(2015-09-25 22:02:03)Gryf napisał(a): [ -> ]A ja z przykrością muszę stwierdzić, że dobrze zrobiłem że odszedłem, taka głupia wojna tylko zniszczyła to forum. Miejsce do którego przybyłem niestety już nie istnieje.

Zostań proszę, chociaż Cię rozumiem. Też chciałam odejść, wykasowałam nawet wiele moich wierszy.
Pamiętam dawną ekipę............Confused
To było fajne miejsce, dopóki Fred nie zamienił tego w prywatny folwark...to widać po komentarzach... Może niektórzy z Was mnie winią, że doprowadziłam do wojny, ale myślałam, że uda się stworzyć tu przyjazną atmosferę, taką zanim Fred tu przybył - nie udało się...z resztą Fred na każdym forum prowadzi wojny z ludźmi, którzy inaczej myślą niż on, piszą niż on...

Ja mam dokąd pójść, Fredowi pozostało już tylko to forum...

Będę czasami wpadała, żeby zobaczyć jak sobie radzicie, kto chce niech pisze do mnie na PW, ZAWSZE ODPISZĘ I POMOGĘ.

Pozdrawiam.
Widzisz teraz Aniu, w jaki sposób niszczy się ludzi na tym forum i do czego się można posunąć w podłości...to jest straszne. Walczyłam nie tylko o siebie, ale o fajnych ludzi, którzy tu pisali, myślałam, że uda się stworzyć piękne forum, przyjazne wszystkim, którzy zaczynają, albo jak ja lubią pisać...

Odsyłali mnie do ósmego piętra, bo myśleli, że tam poniosę klęskę. Stało się jednak inaczej więc trzeba było mi dokopać w inny sposób... To jest tak wyrafinowana podłość, że aż nie mieści mi się w głowie. Jakim trzeba być człowiekiem, żeby pozwolić sobie na coś takiego? Pierwszy raz w życiu widzę takich ludzi...
Elu, nie jestem w stanie, jak również nie mam ochoty na wyjaśnianie tej sprawy. Prosiłam Cię kiedyś na PW abyś nie dawała się wciągać w (delikatnie mówiąc) w wymian zdań. Prosiłam abyś pominęła niekorzystne dla Ciebie uwagi obojętnością, lub krótkim jednym słowem, ale miałaś odrębne zdanie. Zobacz do czego to prowadzi. Miej do siebie trochę szacunku. Uwierz mi nie tędy droga. Szamoczesz się a to nie jest dobre.

Ci, którym tu źle, odchodzą stąd, i ja może kiedyś też tak zrobię i nikomu nie będę nic wypominać, bo jestem "ponad". Ludzie są różni i taką natarczywością nic nie zdziałasz.
Mnie też nie odpowiada forma niektórych komentarzy np. Freda czy toma, ale mają prawo mieć inne zdanie i może inaczej nie potrafią wyrażać swojej opinii. Fred był na tym forum od bardzo dawna, wcześniej niż Ty, zawsze miał "ciężkie" opinie na temat innych wierszy (również moich), ale żadnej wojny (Twoje słowo) nie toczyliśmy. Pisalaś że Fred niszczy dobrą atmosferę na tym forum, ale pomyśl sam ze sobą pewnie by nie polemizował, nie dawaj innym pretekstu - ząb za ząb, moje musi być na wierzchu - bądź ponad.

Mam nadzieję że to już koniec tej sprawy. Nie chcemy tu już ŻADNYCH ubliżających czy lekceważących wpisów na temat innych forumowiczów, na temat 8 piętra, plagiatu itp.
Nie bardzo rozumiem...ktoś oskarża mnie o plagiat, a administrator nie chce mi pomóc w wyjaśnieniu tej sprawy, dlaczego?
Jak się bronić przed pomówieniami?
4.6/5 z 24 ocen.(kliknij w gwiazdkę aby ocenić)
Kategoria: Prawo
Słowa kluczowe: pomówienie, sankcja dla sprawcy pomówienia, sprawca pomówienia, osoba pomówiona, przestępstwo pomówienia, pomówiony, skutek pomówienia
Obelgi i fałszywe informacje skierowane pod naszym adresem nie są niczym przyjemnym. Czasami zwykła rozmowa i grzeczna prośba o zaprzestanie tego typu działań okazuje się być po prostu nieskuteczna. W związku z tym ustawodawca przewiduje dwie formy ochrony szkalowanej osoby –karną oraz cywilną.

Jak się bronić przed pomówieniami?
Pomówienie jest przestępstwem wynikającym z treści art. 212 Kodeksu karnego. Przepis ten stanowi, że każdy kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności. Jeżeli sprawca dopuszcza się powyższego czynu za pomocą środków masowego komunikowania (np. Internet), podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku. Odpowiedzialność w tym zakresie jest zatem dużo surowsza. Nie jest to jednak jedyna sankcja dla sprawcy pomówienia, bowiem w razie skazania sąd może orzec nawiązkę na rzecz pokrzywdzonego, Polskiego Czerwonego Krzyża albo na inny cel społeczny wskazany przez pokrzywdzonego. Pamiętajmy, że ściganie przestępstwa pomówienia, niezależnie od formy jakie ono przybierze, odbywa się z oskarżenia prywatnego. Oznacza to, że pokrzywdzony musi zgłosić fakt popełnienia czynu zabronionego właściwym organom ścigania – policji lub prokuraturze.


Znalazłam te informacje w necie - możliwe, że przydadzą się komuś z was - oby nie, ale nigdy nie wiadomo...ale jeśli już, to będziecie wiedzieć w jaki sposób możecie bronić się przed oszczerstwami i kto może wam w tym pomóc.
Źle się dzieje na forum poetyckim, gdy osoba niepoczytalna
powołuje się na prawo kodeksu karnego.
Powinniście z tym wreszcie skończyć!!!
Co za Wy? Trafiła się nam awanturnica i rozrabia A ty Gryfie chcesz rżnąć jakiegoś rozjemcę, czy sędziego bezstronnie uosabiającego głos zdrowego rozsądku. Jeśli nic nie masz do powiedzenia w tej sprawie,to nie mów nic.
(2015-09-27 22:17:22)Fred napisał(a): [ -> ]Co za Wy? Trafiła się nam awanturnica i rozrabia A ty Gryfie chcesz rżnąć jakiegoś rozjemcę, czy sędziego bezstronnie uosabiającego głos zdrowego rozsądku. Jeśli nic nie masz do powiedzenia w tej sprawie,to nie mów nic.

WY, czyli Ty i ElaM. Nakręcacie się oboje, zamiast siebie unikać. Zamiast komentować wiersze komentujecie komentarze i to zupełnie nie na temat. Normalni ludzie jeżeli się nie lubią to ze sobą nie rozmawiają. Fred nie odpowiadaj na Eli zaczepki, sama do siebie przecież nie będzie pisała i podobnie Ela.
Oboje pisaliście w komentarzach że chcecie odejść z forum, żeby wykasować konto itp. Jeżeli taka jest Wasza wola proszę o inf. na PW. Jednak jesteście nadal, udowadniacie sobie COŚ co nie istnieje, zapomnieliście już kto zaczął zatarg i o co poszło. A forma wyrażeń jest rodem z magla.
Wyjaśniałam swoje zdanie na ten temat już wielokrotnie i dłużej nie mam zamiaru wyjaśniać. Nie dam się wciągać w czyjeś wymyślone gierki. Jestem ponad.
Jeżeli nadal będziecie na siebie "napadać", grozić i podejrzewać rozstaniemy się. Eli wyjaśniałam pewne kwestie ale............. nic nie dotarło, a szkoda.

Inną sprawą jest obecność na forum Glorii.
Zarzuciła Eli plagiat ale tego nie udowodniła (Ty Elu nie musisz tego udowadniać). nie udziela się na forum, przyszła tu tylko po to żeby jej "dokopać" i za coś się zemścić. » Gloria - 2015-09-27 10:10 -- Strachy na lachy . Mam wszystko skopiowane z innego portalu, wulgaryzmy PUBLICZNE pod moim adresem, a to jest stalking, jak pani podejrzewam wie. Napisała też że zarejestrowała się na tym forum tylko po to żeby skompromitować ElęM za jakieś sprawy z innego forum, co oczywiście nas nie dotyczy i nie dajmy się w to wciągać. Oskarżyła, nie udowodniła. Z tego też powodu Gloria "wylatuje".

Jutro nowy tydzień, wkrótce nowy miesiąc, mam nadzieję że jest to dobry moment na zmiany.

Dobrej nocy.
Proszę mnie z tą panią nie porównywać. Mnie plagiatu nie zarzucano, to ona od momentu wejścia na forum podpuszcza jednych na drugich, ubliża mi, zachowuje sie niezgodnie z regulaminem, ale w naszej rzeczywistości jest tak, że awanturnicy i ludzie agresywni traktowani są jak święte krowy.
Wielokrotnie prosiłem administrację aby usunąć mój profil i wszelkie moje posty z tego forum,aby ta pani nie miała się do czego odnosić i nie atakowała mnie i nie próbowała ośmieszać poza moimi plecami. Proszę usunąć mój profil z tego forum i będzie koniec. A co ta cała Ela będzie tu dalej wyrabiać nie interesuje mnie. Dziwię się, ze stajecie w obronie oszustki. Jak niby inaczej można udowodnić w konwencji wirtualnej plagiat, jeśli nie przez p[okazanie wierszy cudzych publikowanych pod własnym nickiem?
Przekierowanie