Dotykiem Wiatru - forum poezji amatorskiej.

Pełna wersja: Zdjęcia czyli galeria
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Mam nieśmiałą prosbęWink Może by tak dodać galerię na zdjęcia nasze/naszych twarzy i nie tylkoWink/.Zawsze milej sie pisze, jak widzimy autora.Druga propozycjaSmile czy może być tez galeria na nasze zdjęcia różne tematycznie naszego autorstwa oczywiście.
Kamilko. Album jako taki istnieje. Czekam na propozycję jego rozbudowy Smile
Niestety nie mogę dodawac fotek do albumu. Cały czas wyświetla mi komunikat:
"Plik twojego zdjęcia jest zbyt duży, lub uszkodzony" Nawet po zmniejszeniu fotek do rozmiaru 127 kb
Melt napisał(a):Nawet po zmniejszeniu fotek do rozmiaru 127 kb

Maksymalny rozmiar zdjęcia to 1152X864
Zwiększyłem również wagę zdjęć
No dzieki działa. Sorry, ze zawracam gitarę ale teraz nie wyświetlaja mi sie miniaturki prawidłowo w tej galerii :oops:
Sprawdziłam. Widać na wszystkich trzech stylach oprócz subBlack. Wszyscy mają ustawiony ten styl? Nic nie poradze ja na swoim stylu nie widzę żółtego. Nie zmienię.
Nie krzycz !!! :lol:
Odnośnie jakości miniaturek w albumie. Poprawione, ale że nie stety skryptowa natura bywa złośliwa, dzięki temu że miniaturki są dobrej jakości, mogą występować błędy podczas umieszczania zdjęć. Więc gdyby takie występowały, proszę mnie powiadomić.
Odnośnie koloru pisma. Melt, używasz stylu Unholyblue. Jezeli zastosujesz oryginalny kolor(czarny), to taki będziesz widzieć u siebie. Na stylu subblack natomiast będzie on widoczny jako jasny. dlatego nie ma potrzeby zmiany koloru Smile A ten wali po oczach strasznie ;P
Chri$, Ja tu wielkich liter nie widzę. Ale spoko ustapiłam juz no. Ciekawe ze sprawdziłes jakiego koloru używam :oops: Nie wiedziałam że oryginalny jest czarny. Masakra nie lubię - ciemno jak w ... grobowcu. Ninoczka, chetnie bym sobie z nim pogadała ... ale nie tutaj
Nie umiem zmniejszać zdjęć. Każde jest za duże. Nie wiem też, czy uda mi się je wstawić. Liczę na pomoc. Pozdrawiam.
jakimkolwiek programem graficznym
Lub pryslij je do mnie na adres <!-- e --><a href="mailto:teemoore71@gmail.com">teemoore71@gmail.com</a><!-- e -->. Zmniejszę i odeslę
czy jeszcze nie zwiedziłam wszystkich zakamarków dotyku..., bo teraz nigdzie nie widzę galerii zdjęć :mysli:
Poszukam gdzie ją wcięło lub odtworzę z backupu...
Na razie jeszcze nie mogę się jednak tym zająć - pilniejsza jest srawa nagłówków w różnych stylach i naszego Logo...
OKI...przyjęto, usprawiedliwione... :lol:
Życzę miłego weekendu...ja wybieram się w plener, właśnie będę robić zdjęcia... Tongue :dokuczacz: :-)
Och, dzisiaj eksploduję humorem...pozdrawiam wszystkich pa
minawia napisał(a):czy jeszcze nie zwiedziłam wszystkich zakamarków dotyku..., bo teraz nigdzie nie widzę galerii zdjęć :mysli:


Wyjaśnienie:
Istnieją najróżniejsze rodzaje for.

Wcześniej "Dotykiem Wiatru" działało na skrypcie "phpBB modified by Przemo", który to skrypt oparty był o "phpBB2" z najróżniejszymi dodatkami, między innymi wśród tych dodatków istniał album zdjęciowy.

Sarmata zdecydował o przekonwertowaniu forum z "phpBB modified by Przemo" do "phpBB3". W tym skrypcie forum nie istnieje coś takiego jak album zdjęciowy czy galeria. Więc nawet jeśli pliki ze zdjęciami istnieją na serwerze a wpisy w bazie danych pozostały, to skrypt "phpBB3" nie potrafi tego odczytać i wyświetlić.

Istnieją jednak dodatki, tzw. "mody" czy "modyfikacje", które można zainstalować, "dokleić" do "phpBB3".


Do Sarmaty:
Istnieją "TS Photo Gallery Mod for phpBB3" i "phpBB Gallery", nie wiem czy jeszcze jakieś inne. Na pewno nie ma większych problemów z ich instalacją i wyświetlaniem na domyślnych stylach (subSilver etc.), może istnieć konieczność ręcznej edycji innych stylów.

Nie wiem też czy, a jeśli to jak łatwo/trudno byłoby zaimportować dane do nowej galerii z albumu istniejącego już tutaj w formacie dla phpBB by Przemo.
Dziękuję serdecznie za info - napewno zajmę się tematem, jak tylko stan mojego zdrowia mi na to pozwoli. Tymczasem jednak nie jestem jeszcze w stanie - sorry.
Przekierowanie